Registreeri Logi sisse

Pakkumised ja päringud

Meie portaalis on kirjeldatud kehtivad vedude, veoste ja transpordivahendite ja bussireiside pakkumised. Sorteerimisfunktsiooni abil on lihtne leida sobivad pakkumised, mis vastavad valitud filtreerimiskriteeriumidele. Filtreerimisel võid kasutada üht või mitut sorteerimise kriteeriumit. 

 

Kui oled kliendina leidnud enda jaoks sobiva veopakkumise, leiad pakkuja kontaktandmed (tel. nr. ja meiliaadress) kontaktide alt ja saad võtta pakkujaga kohe ühendust. Registreeritud kasutajana on sul võimalik saata omapoolne päring veotingimuste kooskõlastamiseks otse ekraanivormilt.

 

Päringu tegemise lihtsustamiseks on sinu kasutada päringu vorm, kus peaksid täitma kõik andmeväljad (välja arvatud andmeväli „Info”). Et päringust jääks sulle koopia, saadetakse see ühtlasi sinu meiliaadressile.


Kui oled vedajana leidnud enda jaoks sobiva veose või bussireisi pakkumise, leiad pakkuja kontaktandmed (tel. nr. ja meiliaadress) kontaktide alt ja saad võtta pakkujaga kohe ühendust. Registreeritud kasutajana on sul võimalik saata omapoolne pakkumine veose kohaletoimetamiseks või bussireisi teostamiseks otse ekraanivormilt.

 

Pakkumise tegemise lihtsustamiseks on sinu kasutada pakkumise vorm, millel peaksid täitma kõik andmeväljad (välja arvatud andmeväli „Pakkumise üldtingimused”). Et pakkumisest jääks sulle koopia, saadetakse see ühtlasi ka sinu meiliaadressile.