Registreeri Logi sisse

Otsid vedajat

Meie portaalis on reaalajas üleval informatsioon toimuma hakkavate vedude ning bussireiside kohta, teave vabast koormaruumist, veograafikutest, veohindadest ning kasutatavatest transpordivahenditest.

 

Sul on võimalik pakkuda vedajaile tööd kindlatel ajavahemikel ja veomarsruutidel või suundadel kui vedajaid oma veovajadusest reaalajas informeerid. Kui kaupa on vedada vaja, lae üles oma veovajadus. Pärast seda hakkavad saabuma sinu meiliaadressile pakkumised või võetakse sinuga ühendust telefoni teel. Veoportaal ei vahenda vedusid, teise osapoolega tuleb sul endal suhelda ning veo sooritamise tingimused omavahel kokku leppida.

 

Veoportaali saab külastada nii registreeritud kui registreerimata kasutajana. Registreerimata kasutajatel on võimalik vajalikku infot otsida tasuta. Informatsiooni toimuvate või toimuma hakkavate vedude ning bussireiside, vaba koormaruumi, veograafikute, veohindade ning kasutatavate transpordivahendite kohta saavad üles laadida ainult registreeritud kasutajad. Registreerimine ise on kiire ja mugav. Pärast internetipangas arve tasumist edastatakse sinu meiliaadressile salasõna ja andmete üleslaadimine võib alata. Portaali info üleslaadimiseks tuleb täita pakkumise  vorm.

 

Kui soovid laadida üle pakkumisi, on vaja end kõigepealt registreerida. Registreerimisel on vaja täita kõik andmeväljad. Kui olete andmed oma ettevõtte ja enda kohta sisestanud, tuleb valida, kas soovite olla vedude ja/või veovahendite pakkuja (vedaja) või veoste ja bussireiside pakkuja (klient). Vedajana saate sisestada pakkumisi kõikidesse vedude, veokite ja busside pakkumiste registritesse. Kliendina on võimalik sisestada pakkumisi kõikidesse veoste ja bussireiside pakkumiste registritesse.

 

Enne registreerimise lõpetamist on soovitatav tutvuda lepingutingimustega. Pärast lepingutingumustega tutvumist tuleb neid kasutajaks registreerimiseks aktsepteerida. Pärast registreerimistoimingute lõpetamist saadetakse meiliaadressile 24 tunni jooksul salasõna, millega saate veoportaali registreeritud kasutaja õigused. Esmakordsel sisenemisel on võimalik salasõna muuta.

 

Pärast veoportaali sisenemist klikkige valikunupul „Minu pakkumised”, misjärel avaneb töövorm, kuhu sisestatakse oma pakkumised. Pakkumiste sisestamisel saate abi kasutusjuhenditest (vt. Menüünupp „Kasutamine”).

 

Portaali kasutamine on märtsi, aprilli või maikuu jooksul registreerunutele 2011 aasta lõpuni tasuta.