Registreeri Logi sisse

Oled vedaja

Meie portaalis on reaalajas üleval informatsioon juba toimuvate või toimuma hakkavate vedude ning bussireiside kohta, teave vabast koormaruumist, veograafikutest, veohindadest ning kasutatavatest transpordivahenditest.

 

Nii rahvusvahelisi vedusid korraldavad ettevõtted kui ka Eestisisesed vedajad saavad käesolevas veebikeskkonnas teavitada võimalikke kliente oma vabast veoressursist konkreetsetel ajavahemikel ja marsruutidel. Vedajana oled nii oma veokite ja vedudega nähtav kõigile. Lisaks kaubavedude pakkumistele on võimalik otsida veoseid ja teha nende transportimiseks kliendi poolt soovitud sihtkohta omapoolseid pakkumisi.

 

Vedude ja veoste sorteerimine vastavalt kasutaja poolt ette antud tunnustele annab võimaluse leida kohe sinu kui vedaja võimalustega kõige paremini sobivad pakkumised.

 

Veoportaal ei vahenda vedusid, teise osapoolega tuleb sul endal otse ühendust võtta ning tingimused omavahel kokku leppida. Pakkumisi saab teha portaalis kuvatud kontaktandmete kaudu.

 

Veoportaali saab külastada nii registreeritud kui registreerimata kasutajana. Registreerimata kasutajatel on võimalik vajalikku infot otsida tasuta. Transportimist ootavaid veoseid saavad üles laadida ainult registreeritud kasutajad. Registreerimine ise on kiire ja mugav. Pärast internetipangas arve tasumist edastatakse sinu meiliaadressile salasõna ja andmete üleslaadimine võib alata. Portaali info üleslaadimiseks tuleb täita veo või veose pakkumise vorm.

 

Kui soovid laadida üles pakkumisi, on vaja end kõigepealt registreerida. Registreerimisel on vaja täita kõik andmeväljad. Kui olete andmed oma ettevõtte ja enda kohta sisestanud, tuleb valida, kas soovite olla vedude ja/või veovahendite pakkuja (vedaja) või veoste ja bussireiside pakkuja (klient). Vedajana saate sisestada pakkumisi kõikidesse vedude, veokite ja busside pakkumiste registritesse. Kliendina on võimalik sisestada pakkumisi kõikidesse veoste ja bussireiside pakkumiste registritesse.

 

Enne registreerimise lõpetamist on soovitatav tutvuda lepingutingimustega. Pärast lepingutingumustega tutvumist tuleb neid kasutajaks registreerimiseks aktsepteerida. Pärast registreerimistoimingute lõpetamist saadetakse meiliaadressile 24 tunni jooksul salasõna, millega saate veoportaali registreeritud kasutaja õigused. Esmakordsel sisenemisel on võimalik salasõna muuta.

 

Pärast veoportaali sisenemist klikkige valikunupul „Minu pakkumised”, misjärel avaneb töövorm, kuhu sisestatakse oma pakkumised. Pakkumiste sisestamisel saate abi kasutusjuhenditest (vt. menüünupp „Kasutamine”).

 

Portaali kasutamine on märtsi, aprilli või maikuu jooksul registreerunutele 2011 aasta lõpuni tasuta.