Registreeri Logi sisse

Rahvusvahelised veod

Alati pole võimalik rahvusvahelist transporti pikalt ette planeerida. Veovajadus tekib sageli äkki ja vedu on vaja operatiivselt teostada. Rahvusvaheliste kaubavedude puhul on kliendil võimalik näha kõiki keskkonnas kirjeldatud, toimuma hakkavaid või juba toimuvaid vedusid. On võimalik näha informatsiooni teel olevate veokite vaba koormaruumi ja tonnaaĆŸi kohta, tutvuda hinnainfoga ja muude kirjeldatud tingimustega, teha otsus ja tellida vedu.

 

Kliendid näevad suurt hulka välismaale suunduvaid, sealt tagasi pöörduvaid või välisriikide vahel sõitvaid veokeid koos sõidumarsruutide ja lastiruumi vaba ressursiga. Seda ressurssi on võimalik kokkuleppel vedajaga ka koheselt kasutada.

 

Vedajatel on võimalik näha kõiki keskkonnas kirjeldatud veovajadusi erinevatel marsruutidel ja saata potentsiaalsetele klientidele omapoolseid pakkumisi.

 

Vedajatel on võimalik kirjeldada teele suunduvate ja teel olevate veokite sõidumarsruute, veoühiku vaba koormaruumi ja kasutamata kandejõudu ning võimalikke peale- või mahalaadimise kohti veoteekonnal. Kliendid saavad saata neile keskkonnast väljumata päringuid.

Kliendid, kelleks on veoste valdajad ja kauba saajad saavad kirjeldada oma veovajaduse. Vedajatel on võimalus vastata veovajadusele omapoolse pakkumisega.

Rahvusvahelised veod